miecia

                

Od Pani Sylwii Walczak – (URODZINY): 

Decydując się na usługę oprawy muzycznej moich urodzin zasugerowałam się opiniami znajomych i nie pożałowałam… Piotr; jest muzykiem z doświadczeniem, a i pasjonatem muzyki… nie zapominając o umiejętności wyczuwania nastroju gości… świetnie dopasował muzykę i zabawy…generalnie spowodował, że wszyscy po prostu dobrze się bawili – nawet Ci, którzy nie podejrzewaliby siebie o to… Moi goście byli zaskoczeni osobą Piotra, który zaproponował nam też /dla miłej odmiany/ kilka utworów akompaniując sobie na gitarze / koleżanka z mężem nie mogła oprzeć się aby nie nagrać w tym momencie filmu/ … Inna – natomiast; natychmiast zaprosiła Piotra do zagrania na jej urodzinach, zrobiła rezerwację /aż na – za pół roku/

        Już po… dostawałam smsy i maile – podziękowania za tak wspaniałą imprezę, które należą się w większej mierze Piotrowi, wszyscy byli nim zachwyceni. Facet tak rozkręcił zabawę, że „nietańczący” tańczyli, „nieśpiewający” śpiewali, krzyczące na mężów nie krzyczały / bo zwyczajnie tańczyły i nie interesowały się jednym za dużo kieliszkiem męża/. Wyczytałam nawet w mailach że była to najlepsza impreza od wielu lat…..chcecie aby Wam tak dziękowano?, Polecam!!!”

2. Od Pana Pawła Peterek – (URODZINY, ROCZNICA itd.):

„Polecam Piotrka na każda imprezę, nie dlatego że to mój serdeczny przyjaciel ale dlatego że to świetny człowiek, dusza towarzystwa, świetny człowiek do prowadzenia imprez, profesjonalna oprawa muzyczna, dobry sprzęt nagłośnieniowy, oświetlenie, lampeczki i ten głos -ten głos poruszy każdego. Grał dla mnie kilka imprez, potem kolejne dla moich przyjaciół i cały czas sympatyków przybywa – dlaczego? Odpowiedź jest prosta, Piotruś świetnie prowadzi imprezy, jest do tego wprost stworzony, oprócz muzyki z głośnika świetnie zestawionej z trafnym komentarzem cudowna oprawa muzyczna life w jego wykonaniu chwyta najtwardsze serca. Piotruś to taki gość który nawet ze stypy zrobi Hot Party – gwarantuję i polecam i ręczę słowem, głową i majątkiem. Paweł”

3. Od ZULI z PARYŻA – (Muzykowanie w Pubach):

„Wspaniały artysta, niesamowity człowiek który umie rozbawić i wciągnąć najtrudniejszych widzów. Piotr ma b bogaty repertuar i publiczność go kocha za spontaniczność oraz łatwy kontakt sceniczny. Od 10 lat znam Piotra i własnie imprezy z nim były najbardziej udane. Gdy Piotr jest na sali (scenie) to człowiek wie, że noc służy do imprezowania???”

 4.  Od Pana Leszka Gawłowskiego – (Muzykowanie w Pubach):

„Ze świecą szukać drugiego takiego Człowieka. Gra, śpiewa, bawi towarzystwo bez względu na wiek publiczności i rodzaj granej muzyki. Po prostu jednoosobowa orkiestra. Wielokrotnie miałem okazję przebywać w knajpach, w których grał. Nigdy nie było nudno.”

Opublikowano w kategoriach: Bez kategorii